Türkçe

İLETİŞİM

0 505 745 82 53

Basketbol Okulu Grupları

ÜRÜNLERİMİZ

Antrenörümüz Cavit SARIBEY 'e büyük ödül.

2433 kez bakılmış
11 Haziran 2012
09:00

 

AYVALIK’IN GURURU ANTRENÖR CAVİT SARIBEY…

BASKETBOL’DA CAVİT SARIBEY’E  EN İYİ ANTRENÖR ÖDÜLÜ VERİLDİ

 

Basketbol Antrenörümüz Cavit SARIBEY, Büyük Erkekler Liginin En iyi Antrenörü seçildi.

 

2011-2012 Balıkesir Büyük Erkekler Basketbol Ligine 8 takım katıldı. 2 grup halinde oynanan maçlar neticesinde final Edremitspor ile Balıkesir Gaziosmanpaşa Spor Kulüpleri arasında oynandı. Edremitspor rakibine üstünlük sağlayarak Şampiyon oldu.

 

Maçtan sonra düzenlenen ödül töreninde Edremitspor kupasını Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sayın İlhan ASLAN ‘dan aldı.

En centilmen Takım ödülü Balıkesir Esnafspor’a  verildi.

 

Ligin en iyi antrenörü ödülüne ise ABK & Ayvalıkgücü Belediyespor Kulübünün Basketbol Antrenörü Cavit SARIBEY  layık görüldü.

 

Başarılarına bir yenisini daha ekleyen SARIBEY , Ayvalığın gururu oldu.

 

Maçı başından sonuna kadar KARESİ TV’ye yorumladı.

KARESİ TV den yayınlanan Edremitspor-Gaziosmanpaşa Spor Kulübü Final Karşılaşmasının TV Yorumculuğunu da yapımcı Zeki DOĞAN ile birlikte Cavit SARIBEY yaptı.

 

Ankara’dan Ayvalığa…

Ayvalık aşığı olan EFES ANKARA Alt Yapı Sorumlusu olarak birçok sporcu yetiştiren başarılı çalıştırıcı Ayvalık’ta yaptığı çalışmalar neticesinde kendisini ispat etti.

Ayvalıkgücü Belediyespor Kulübü Basketbol Alt Yapı Takımlarını Alper ALTIOĞLU ile birlikte çalıştıran SARIBEY, 2009-10 Basketbol Sezonunda Minik Tk, Küçük Tk, Yıldız Tk. olmak üzere 3 kategoride  Körfez Şampiyonluğu ve İl 3 üncüğü, 2010-11 Basketbol sezonunda Küçük Tk. ile Körfez Şampiyonluğu ve İl 3 üncülüğü, 2011-12 Basketbol sezonunda Küçük Tk ve Genç Tk. kategorilerinde Körfez Şampiyonluğu ve İl 3 üncülüğü elde etti. Halen oynanmakta olan Minik Erkek ve Kız takımları da iddiasını sürdürmekte.

 

Yaz Basketbol Okuluna büyük ilgi…

Sporcular tarafından çok sevilen Cavit SARIBEY ’in çalıştırdığı Basketbol Okulu büyük ilgi görmekte. Yaz Basketbol Okulu bu yıl Çarşamba ve Cumartesi günleri çalışacak. Sınırlı sayıda öğrenci alınacak olan Basketbol Okulunda 6-17 yaş arasında kız ve erkek çocuklara eğitim verilecek. İlk çalışma 20 Haziran Çarşamba günü yapılacağından kayıt için 0 505 745 82 53 nolu telefona müracaat edilmesi önerilmekte.

Kendisini kutluyor ve daha nice başarılar diliyoruz.

HEP YANIMIZDALAR

                 

 

  

Diğer Sayfalarımız

   
 

YAZARLAR

 


 

ABK Hatıra Ormanı

KULÜP HAKKINDA

30/05/2020 Gün Ortalama:583  Bugün 85 Ziyaret var  Sitede 1 kişi var  IP:3.235.75.174